zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale na wynajem

sortuj
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Szczecin, Stare Miasto

6 600 | 110 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 418979

Na wynajem przestronny lokal użytkowy o pow. 110 mkw znajdujący się w samym sercu Szczecina (Stare Miasto) przy ul. Staromłyńskiej. Ulica jest łącznikiem pomiędzy reprezentacyjnymi placami Szczecina: Placem Orła Białego, a Placem Żołnierza Polskiego. Bardzo duże natężenie ruchu pieszego. W pobliżu Zespół Szkół Muzycznych, Akademia Sztuki, skrzydło "13 MUZ", liczne restauracje, kancelarie. Lokal z bezpośrednim wejściem z parteru. Przystosowany i doskonale nadający się do wszelkiej działalności medycznej: gabinety lekarskie, stomatologiczne, zakład rehabilitacji, szkołę, gastronomię oraz działalność biurową. Istnieje możliwość umieszczenia logo na elewacji kamienicy jak i oklejenia witryn okiennych. Na powierzchnię 110 mkw składają się: 4 gabinety z oknami 2 łazienki (dla pracowników oraz dla klientów), oraz otwarta przestrzeń na recepcję z poczekalnią. Lokal znajduje się w budynku mieszkalno-usługowym odddanym do użytkowania w 2006 roku (jeden właściciel budynku). Lokal odebrany, ważne pozwolenie na użytkowanie. Posiadamy projekt przestrzennego zagospodarowania terenu oraz wizualizację projektową. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowo miejsc postojowych na dziedzińcu budynku (ogrodzonych i monitorowanych) Lokal opomiarowany oraz okablowany, zamontowano: - system wentylacji mechanicznej wyciągowej - instalację oświetlenia ewakuacyjnego - instalację domofonów wewnętrznych (system przywołania) - Instalację rozgłoszeniową - instalację sieci komputerowej - instalację alarmową Koszt najmu: 6600 zł netto + media (wg. zużycia) Kaucja: wymagana Zapraszam na prezentację!

LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Szczecin, os. Słoneczne

40 000 | 1164 m2 | pokoi: 10
nr oferty: 418702

Przedstawiamy ofertę na wynajem budynku handlowo - usługowego, o powierzchni 1164 m2, jednego z segmentów szeregowej zabudowy o charakterze komercyjnym. Obiekt jest położony na działce o powierzchni 945m2. Niepodpiwniczony, dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym, strych nieużytkowy, dach wysoki. Na powierzchnię obiektu składają się: parter 620 m2, 1 piętro 282 m2, 2 piętro 263 m2. Na parterze, poza salą sprzedaży znajdują się: węzeł sanitarny i pokój biurowy. Na pierwszym piętrze sala sprzedaży, oraz węzeł sanitarny, kotłownia i pokój biurowy. Drugie piętro to kolejna sala sprzedaży, zaplecze dla personelu i toaleta. Istniejące instalacje: CO z kotłem gazowym, wodno-kanalizacyjna przyłączona do sieci miejskiej, elektroenergetyczna, klimatyzacja, wentylacja grawitacyjna. Wewnętrzne ściany gładkie, na podłogach w salach sprzedaży panele, w pomieszczeniach biurowych i socjalnych terakota. Stan techniczny budynku dobry, standard wykończenia i wyposażenia podwyższony. Do budynku prowadzą dwa frontowe i jedno tylne wejście, wewnątrz znajdują się dwie klatki schodowe. Dojazd drogą asfaltową, przed budynkiem miejsca parkingowe. Nieruchomość jest zlokalizowana wśród licznych obiektów o charakterze handlowym i usługowym, w bezpośredniej bliskości drogi wjazdowej do miasta. Dobrze skomunikowana lokalizacja na działalność wymagającą dużych powierzchni, jak również dwóch, trzech firm w jednym obiekcie. Cena brutto (sprzedaż bez vat). Obiekt można również wynająć. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu i na prezentacje.

LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Szczecin, Śródmieście-Centrum

7 500 | 232 m2
nr oferty: 418572

Oferujemy nieruchomość, w Śródmieściu Szczecina (Stare Miasto) - klimatyczna piwnica z zachowanymi elementami starego muru. Lokal o powierzchni 232 m2 znajduje się w budynku mieszkalno-usługowym oddanym do użytkowania w 2006 roku. Nieruchomość położona jest w strefie centralnej Szczecina, w strefie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego. Jest to ulica o charakterze usługowym. Znajdują się przy niej: skrzydło klubu `13 MUZ`, szkoła muzyczna czy też Pałac pod Globusem siedziba Akademii Sztuki. Obiekt monitowany systemem kamer telewizji przemysłowej. Przeznaczenie rejonu Placu Orła Białego: centralna część Szczecina. Plac ma stanowić otwartą przestrzeń miejską, na której organizowane będą imprezy oficjalne, okolicznościowe, jarmarki weekendowe i sezonowe, koncerty, targi kwiatowe, spotkania mieszkańców, działania plastyczne, występy teatrów ulicznych, muzyków itp. Lokal opomiarowany oraz okablowany: - system wentylacji mechanicznej wyciągowej, - instalacja oświetlenia ewakuacyjnego, - instalacja alarmowa. Wynajem na działalność gastronomiczną. Lokal wyposażony w podstawowe sprzęty AGD - kuchnia gazowa, zmywarki, okap, lodówki, stoły gastronomiczne, zlewozmywaki oraz wyposażenie sali - stoły i krzesła. Lokal odebrany, ważne pozwolenie na użytkowanie. Ogrzewanie, Z.W. i C.W. z sieci miejskiej. Lokal do wynajmu od zaraz. Wymagana kucja dwumiesięczna.