zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale

sortuj
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Szczecin, Śródmieście

1 323 309 | 339 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 391421

Lokal do własnej aranżacjo. Zaprojektowany jako lokal użytkowy, położony w Szczecinie w pobliżu kilku osiedli mieszkaniowych o powierzchni 339,31 m2 składa się z dwóch lokali mogących działać niezależnie od siebi o powierzchni 185,39 m2 i 153,92 m2, każdy z wejściem z ulicy i witrynami. Cena 3900 zł netto za 1 m2. W nowym budynku 6 - kondygnacyjnym z windą łączącą najwyższe piętra z podziemnym garażem, położonym w Śródmieściu z świetnym połączeniem komunikacyjnym. Zaplecze socjalne i WC. Tramwaje linii 2 i 12 i linia autobusowa 57, 63 bliskość stacji modernizowanej kolejki metropolitarnej zapewnią dobry dostęp potencjalnym klientom. Parkingi w tej części miasta są w bezpłatnej strefie. W budynku znajdują się również miejsca w garażu podziemnym. Lokal ma wejście i witryny od strony ulicy, z poziomu zerowego, zaplecze socjalne i WC. Wysokość lokalu 4,77 m pozwala na wykonanie antresoli. Jest to bardzo ciekawa propozycja. Właściciel może wykonać prace wykończeniowe na życzenie najemcy zgodnie z utsalonym zakresem robót i w ustalonym koszcie. Rzuty dotyczą połaczonych dwóch lokali, każdy z wejściem od ulicy. Jest przykładowy rzut dla kliniki, przychodni i drugi biurowy. Lokal jest do wykończenia, na podłodze wylewki, ściany do wykończzenia, instalacje do rozprowadzenia, co pozwala na dowolną aranżację przestrzeni. Jest też załączony rzut konstrukcyjny lokalu, ponieważ są w nim słupy konstrukcyjne. Ogrzewanie SEC, ciepła woda również. Polecam.

LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Szczecin, Centrum

11 000 | 63 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 391475

Szanowni Państwo , Mamy przyjemność zaprezentować obiekt biurowy znajdujący się na 21 piętrze - Hanza Tower  w samym sercu Szczecina. Nowoczesny budynek biurowy zapewni Państwu wygodę i idealne warunki do rozwoju biznesu. Nowoczesne biuro w otoczeniu biznesowego centrum Szczecina spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców, Hanza Tower od początku tworzony jest specjalnie dla osób wysoko ceniących sobie prywatność , bezpieczeństwo, a jednocześnie chcących korzystać z najwyższych dostępnych standardów luksusu. Najmując obiekt biurowy, będą mieli Państwo do dyspozycji strefę SPA , saunę, kompleks basenowy oraz pralnię samoobsługową . Dodatkowo w budynku zaplanowane są 2 kondygnacje usługowo-handlowe, gdzie znajdą się kawiarnie , eleganckie restauracje, a także renomowane sklepy i butiki . Lokal będzie do wynajęcia od czerwca/lipca 2021 r. LOKALIZACJA Atutem lokalizacji jest położenie przy ścisłym centrum biznesu, gdzie lokują swoje siedziby renomowane firmy krajowe i międzynarodowe oraz życia kulturalnego Szczecińskiej społeczności. Okolice biurowca wyróżnia rozbudowana infrastruktura drogowa oraz komunikacji miejskiej, która gwarantuje łatwy i szybki dojazd z każdego kierunku UKŁAD Cechą szczególną jest  wyjątkowe umiejscowienie  Apartamentu -  dosłownie  na samym łuku budynku  , przez co posiada największą powierzchnię okien , które są osadzone od  podłogi do sufitu oraz rozpościerają się przez całą długość lokalu, tym samym dając spektakularny panoramiczny krajobraz na centrum Szczecina. Obiekt biurowy o powierzchni  użytkowej 63m2, posiada oryginalny rozkład pomieszczeń, otwarty hol prowadzi na przestronną salę główną oraz do łazienki dostępnej również dla gabinetu z którego można przejść na salę główną wzdłuż przeszkleń z imponującym widokowym. Duża powierzchnia oraz zastosowane grzejniki kanałowe w podłodze, zapewniają przestrzenie biurowe dające możliwości aranżacyjne lokalu na własne potrzeby. A T U T Y - lokalizacja, - wysoki standard Apartamentowca, - duża powierzchnia okien, - grzejniki kanałowe w podłodze, - recepcja, - nowoczesny budynek, - windy, - SPA, - Sauna, - Kompleks basenów, - Pralnia samoobsługowa, - wygodne i przestronne klatki schodowe, - kawiarnie oraz restauracje, - 2 kondygnacje usługowo-handlowe, - miejsce parkingowe w garażu podziemnym, Obiekt biurowy w Hanza Tower to idealne miejsce do rozwoju TWOJEGO BIZNESU! Serdecznie zapraszam na prezentację oraz do kontaktu.

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Police,

500 000 | 106 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 391131

Na pograniczu Szczecina i Polic na działce 296 m2 wyremontowana od podstaw hala, biura, kuchnia i łazienka o łącznej powierzchni 106 m2. Możliwość zamieszkania i prowadzenia działalności lub biura i magazyn. Może być wykorzystana do produkcji elementów precyzyjnych, wymagających pomieszczeń ogrzewanych. Wysoki standard. Budynek został wyremontowany w 2007 roku. Powierzchnie: hala 64,4 m2, biuro 27,3 m2 z tym, że można połączyć obydwa pomieszczenia i powstaje hala o powierzchni około 90 m2. Hala i biuro o wysokości 3,6 m. Wymiary hali: 13,7 m długości i 4,7 m szerokości. Wjazd na halę bramą o wysokości 3,6 m i szerokości 2,5 m. Ponadto wjazd na teren ogrodzony bramą przesuwaną. Podłoga bezpyłowa, epoksydowa - tzw. żywica złota na podwójnej siatce, w bardzo dobrym stanie, ogrzewanie podłogowe zarówno w hali jak i pozostałych pomieszczeniach. Na ścianach w hali i biurze glasfiber - tapeta. Biuro o tej samej szerokości 4,7 m i 5,8 m długości. W biurze i w kuchni hiszpańska terakota. Z pomieszczenia biurowego wejście do otwartej kuchni 7,3 m2 w nowej zabudowie wraz z urządzeniami AGD. Łazienka 7 m2 z natryskiem i WC w glazurze i terakocie. Teren ogrodzony, możliwy wjazd busem na działkę i TIRem pod halę. Ogrzewanie pompą ciepła z 2016 roku. Wszędzie ogrzewanie podłogowe. W części biurowej ogrzewanie podłogowe w dwóch warstwach. Ciepła woda ze zbiornika 60 l. Budynek wybudowany z betonu ocieplony wełną mineralną 10 cm i styropianem na zewnątrz. Izolacja ław fundamentowych. Budynek przeszedł kapitalny remont. Zamontowano wentylację, wstawiono okna drewniane z drzewa sezonowanego, na podjeździe polbruk, 2 wejścia jedno na halę i drugie do biura. Nowy dach. Nowa więźba dachowa, nowe krokwie, dachówka ceramiczna. Ocieplenie sufitu 40 cm wełny, nowe pokrycie dachu. W budynku siła, nowe instalacje elektryczne i grzewcze. Roczna opłata podatku od nieruchomości i użytkowania wieczystego wynosi 2911 zł plus 25 zł za wywóz śmieci. Dodatkowo energia elektryczna wg zużycia. Budynek i wnętrze bardzo dobrze się prezentują.