FIRMA

360investment - biuro nieruchomości ze Szczecina

Jesteśmy jedną z wiodących agencji nieruchomości w Szczecinie. Posiadamy 8-letnie doświadczenie w branży oraz dużą bazę stałych klientów.

Służymy pomocą przy wynajmie, sprzedaży nieruchomości, a także badaniu opłacalności inwestycji. Zajmujemy się m.in. mieszkaniami, apartamentami, domami, jak również gruntami, lokalami i obiektami komercyjnymi.

Będziemy z Państwem podczas całego procesu wyszukiwania nieruchomości, weryfikacji stanu prawnego nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania. Nasz doświadczony doradca kredytowy służy również radą przy doborze finansowania (kredytu hipotecznego, pożyczki, porównamy oferty z 15 banków).

Nasza agencja nieruchomości działa głownie na terenie województwa Zachodniopomorskiego, jednak jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się sprzedażą nieruchomość na terenie całej Polski.

Cechuje nas:

- profesjonalizm w działaniu, poparty szkoleniami z zakresu doradztwa inwestycyjnego,

- licencja Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 18874 oraz w zakresie wyceny nieruchomości licencja nr 6257,

- duże doświadczenie w setkach przeprowadzonych transakcji,

- pełna elastyczność i dostosowanie się do indywidualnych potrzeb naszego klienta,

- pobieranie wynagrodzenia jedynie w przypadku sfinalizowania transakcji,

- pełna dyskrecja i zachowanie w tajemnicy wszelkich informacji uzyskanych w związku z wykonywaniem usługi pośrednictwa.

W pracy wykorzystujemy innowacyjne techniki sprzedaży przy użyciu nowinek technologicznych takich jak: wysokiej jakości dron z kamerą 4K, programy do wizualizacji i tworzenia rzutów, kamer do spacerów 3D.

Oferty z filmami są bardzo dobrze eksponowane przez portale ogłoszeniowe, co znacząco zwiększa liczbę wyświetleń i grono osób, do których trafia prezentowana przez nas nieruchomość.

W trosce o Państwa czas, dokładamy wszelkich starań, aby baza danych nieruchomości była stale aktualizowana. Dzięki temu, bez problemu weryfikujemy aktualność ofert i ustalamy dogodne dla Państwa terminy prezentacji.

Jedna umowa - wiele korzyści!

Należymy do Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników nieruchomości oraz systemu wymiany ofert ZSWO, dzięki czemu:

- Państwa oferta będzie widoczna na stronach 90 biur nieruchomości oraz będzie dostępna dla wszystkich agentów pracujących w w.w. biurach (z łatwością prześlą ją swoim klientom)

- znajdziemy dla Państwa wymarzoną ofertę dzięki narzędziom monitorującym rynek i niezwłocznie poinformujemy Państwa o świeżo dodanych ofertach.

Nawiązując współpracę z naszym biurem, otrzymają Państwo gwarancję rzetelnie oraz profesjonalnie przeprowadzonych transakcji, począwszy od rozmowy określającej Państwa preferencje, a kończąc na usprawnieniu zawarcia umowy kupna - sprzedaży nieruchomości w Szczecinie.