działka na sprzedaż - Smolęcin

numer oferty: INS21470

Cena: 1 960 000

rata od 8 263

Symbol SWO
INS21470
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Cena cena w innych walutach
1 960 000 PLN
Cena za m2
70 PLN
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Smolęcin
Posiada warunki zabudowy
Powierzchnia działki
28 000 m2
Szerokość działki (mb.)
56
Długość działki (mb.)
556
Kształt działki
TRAPEZ
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA / KOSTKA
Energia elektryczna
Źródło wody
WODA MIEJSKA

Smolęcin działka 2,8 ha

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Smolęcin gm. Kołbaskowo (6 km od Szczecina)

Działka w kształcie trapezu o pow. 2,8 ha.
Wymiary ~(m):
56 x 556 x 48 x 578

Wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie zabudowy usługowo-mieszkaniowej, obejmującej budynek usługowy z jednym lokalem mieszkalnym i budynek gospodarczo garażowy z niezbędną infrastruktura techniczną.

Wskaźnik powierzchni zabudowy do powierzchni terenu inwestycji nie większy niż 8%, Wskaźnik terenu biologicznie czynnego nie mniejszy niż 50% powierzchni działki.

Szerokość elewacji frontowych (od strony drogi) dla budynku usługowo-mieszkalnego nie przekraczającą 25 metrów, dla budynku gospodarczo garażowego nie przekraczającą 10 metrów. Wysokość górnej krawędzi elewacji frontowych dla budynku usługowo-mieszkalnego do dolnej krawędzi okapu dachu nie większą niż5 metrów i do kalenicy dachu nie większą niż 12m. Dla budynku gospodarczo garażowego odpowiednio 4 i 8 m.

Geometria dachów: dwuspadowe lub kopertowe symetryczne o nachyleniu połaci w przedziale 35-45 stopni.

Inwestycja nie zalicza się do mogących pogorszyć stan środowiska i nie wymaga uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.

Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej - drogi powiatowej nr 3924Z.

Media: sieć telekomunikacyjna i wodociągowa w drodze asfaltowej przy działce, sieć elektryczna ok 80m od granicy działki

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o ofertę