lokal na sprzedaż - Wisełka

numer oferty: 393044

Cena: 2 400 000

rata od 10 118

Symbol SWO
393044
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
2 400 000 PLN
Cena za m2
12 000 PLN
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Wisełka
Powierzchnia całkowita
200 m2
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Rok budowy
2008
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Internet
Liczba miejsc parkingowych
3
Witryna
Udogodnienia dla inwalidów
Sieć LAN

Budynek apartamentowo-usługowy, kawiarnia

Na sprzedaż obiek położóny w Wisełce przy skrzyżowaniu ul. Leśnej i Nowowiejskiej. Budynek został wybudowany w 2007r. na działce o pow. 427m2.

Budynek pełni funkcję gastronomiczną, usługową i apartamentową.
Na parterze znajduje się kawiarnia, galeria - lokale posiadają odzielne wejścia wraz z zapleczem kuchenno-socjanym. na piętrze i poddaszu znajdują się 4 apartamenty na wynajem z własnymi łazienkami.

Standard wykończenia: budynek o konstrukcji murowanej z pustaków ceramicznych Porotherm, ocieplonych styropianem, dachówka ceramincza wysokiej jakości, budynek ogrodzny z licznymi nasadzeniami, podjazd z kostki brukowej.
Ogrzewanie i ciepła woda z wysokiej jakości pieca gazowego, kondensacyjnego z zamkniętą komorą spalania marki Buderus. Ogrzewanie podłogowe w łaziankach i parterze.

Okna drewniane i pcv, progi i parapety granitowe.
Polecamy i zapraszamy do kontaktu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o ofertę