lokal na wynajem - Szczecin, Grabowo

numer oferty: 410668

Cena: 6 000

Symbol SWO
410668
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
6 000 PLN
Cena za m2
73 PLN
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Dzielnica - osiedle
Grabowo
Powierzchnia całkowita
82 m2
Rodzaj budynku
BLOK
Rok budowy
2010
Witryna
Sieć LAN

Lokal na wynajem Drzetowo-Grabowo

Piękny lokal w bardzo dobrej i czytelnej lokalizacji . Widoczny z głównej drogi, posiada ogromne witryny oraz dwa wejścia.
Lokal składa się z recepcji, łazienki, socjalu oraz czterech dużych rozkładowych gabinetów. Lokal jest wykończony w bardzo wysokim standardzie, spełnia wszystkie wymogi pod działalność oświatową. Lokal może być wykorzystany również pod każdą inną działalność . Duże osiedle, bardzo duży przepływ ludzi. Dodatkowe opłaty, to czynsz administracyjny ok. 770 zł ( składający się z: energii elektrycznej, fundusz remontowy, woda, eksploatacja budynku, ubezpieczenie, ogrzewanie, koszty zarządzania częścią wspólną, wywóz odpadów komunalnych). Serdecznie zapraszam na prezentację!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o ofertę