lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

numer oferty: 410829

Cena: 9 295

Symbol SWO
410829
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
9 295 PLN
Cena za m2
55 PLN
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Dzielnica - osiedle
Centrum
Powierzchnia całkowita
169 m2
Rodzaj budynku
BIUROWIEC
Rok budowy
2015
Winda w nieruchomości
Klimatyzacja
Witryna
Sieć LAN

Wynajem 169 m2, Centrum, prestiżowa lokalizacja

Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa położona na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku biurowo - usługowego klasy A+ w Centrum Szczecina.

Na powierzchnię 169 m2 składają się:
• trzy pokoje biurowe do wyłącznego korzystania przez Najemcę (62/31/11 m2), z możliwością podziału na mniejsze pokoje),
oraz współdzielone z innym, tylko jednym najemcą
• sala konferencyjna (17 m2),
• pomieszczenie socjalne (18 m2),
• toaleta z umywalką (4 m2),
• korytarz (24 m2).

Na podłogach biura wykładzina przemysłowa (pod spodem podniesiona tzw. podłoga techniczna z puszkami podłogowymi), sufity podwieszane z oświetleniem rastrowym.
Pomieszczenia socjalne – na podłogach wysokiej jakości kafle, fartuch z kafli na ścianach.
Wielkie okna do samej podłogi, dające bardzo dużo światła dziennego z żaluzjami fasadowymi zewnętrznymi sterowanymi automatycznie.
Klatka schodowa estetyczna – na podłogach kafle, ściany gładzone i malowane.
W budynku są dwie szybkie, nowoczesne, cichobieżne windy.
Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe, ponadto WŁASNY STRZEŻONY PARKING na 60 miejsc parkingowych. Możliwość wynajmu miejsc parkingowych za dodatkową opłatą.

Ogrzewanie, klimatyzacja – układ grzania i chłodu wymienniki gruntowe, pompy ciepła + źródła rezerwowe (ciepło z sieci miejskiej, chłód – freecooler). Centralny system zarządzania energią z indywidualnym opomiarowaniem ciepła i chłodu dla lokalu. Wentylacja mechaniczna i instalacja tryskaczowa.

Przyłącza światłowodowe 2 niezależnych dostawców o przepustowości 100G. Serwerownie i UPS wydzielone są dla każdej kondygnacji. Budynek dozorowany całodobowo, kontrola dostępu na parking oraz do biur.

Koszty dodatkowe – service charge - 20 PLN netto za 1m2 (opłaty eksploatacyjne w tym opłaty licznikowe rozliczane są 1 raz w roku).

Możliwość umieszczenia reklamy na ścianie frontowej i w budynku.
Dostęp do lokalu całodobowy.
Istnieje możliwość skorzystania z mebli biurowych widocznych na zdjęciach.

Rozpoznawalna i prestiżowa lokalizacja. Budynek o nowoczesnej architekturze.

W sąsiedztwie lokale biurowe, handlowe i usługowe, w tym sieciowe, placówki bankowe, kawiarnie, apteki inne lokale usługowe, bliskość komunikacji miejskiej.

Możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni do ok. 285 m2 o tym samym standardzie na sąsiedniej kondygnacji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o ofertę