działka na sprzedaż - Szczecin, Płonia

numer oferty: 331230

Cena: 739 000

rata od 3 116

Symbol SWO
331230
Typ nieruchomości
DZIAŁKA
Cena cena w innych walutach
739 000 PLN
Cena za m2
73 PLN
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Dzielnica - osiedle
Płonia
Pow. działki
10 081 m2
Szerokość działki (mb.)
60
Długość działki (mb.)
168
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Droga dojazdowa
LOKALNA DROGA
Rodzaj nawierzchni
UTWARDZONA / SZUTROWA
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Źródło wody
WODA MIEJSKA

Płonia działka przy lesie, koncepcja na 9 domów

Na sprzedaż. Działka inwestycyjna położona na pograniczu Płoni oraz Puszczy Bukowej ul. Trzcinowa, bliskie sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych. Przygotowana koncepcja zagospodarowania pod zabudowę dziewięciu domów jednorodzinnych z pełną infrastrukturą. Powierzchnia terenu 10081 m.kw. Bezpośrednie sąsiedztwo działki od strony południowo - zachodniej stanowi las mieszany. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną, oraz w części polną. Uzbrojenie w sąsiedztwie działki.
Teren położony w spokojnej i bezpiecznej okolicy, w otoczeniu lasów oraz niewielkich akwenów wodnych. Miejsce idealne dla osób ceniących ciszę i bliskość natury z jednocześnie szybkim dostępem do miasta oraz dróg krajowych. Przeznaczenie nieruchomości ustala się na podstawie Studium uwarunkowań i kierunków zabudowy i zagospodarowania terenu
Klasy ziemi: 1973m2 RIIIb, 8108m2 RVI
Wymiary nieruchomości:
Szerokość: 60 m. Długość: 168 m.
Polecamy i Zapraszamy na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o ofertę