hala-magazyn na wynajem - Szczecin, Załom

numer oferty: 430730

Cena: 40 800

Symbol SWO
430730
Rodzaj nieruchomości
HALA-MAGAZYN
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Status
oferta aktualna
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Nieruchomość dostępna od
01.04.2025
Cena cena w innych walutach
40 800 PLN
Cena za m2
24 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Dzielnica - osiedle
Załom
Powierzchnia całkowita
1 700, 00 m²
Rok budowy
2000
Klimatyzacja

Powierzchnia produkcyjna na wynajem - Prawobrzeże

Nowoczesne hale przemysłowo‑magazynowe z dokami, placem manewrowym i możliwością chłodni | Powierzchnie od 720 do 3162 m2
Oferujemy do wynajęcia nowoczesne hale przemysłowo‑magazynowe zlokalizowane w doskonale skomunikowanym miejscu, z szybkim dostępem do głównych tras krajowych i obwodnicy. Obiekty zostały zaprojektowane z myślą o szerokim spektrum działalności - od magazynowania i logistyki, przez produkcję, aż po branże wymagające specjalistycznych warunków, takich jak chłodnie, mroźnie czy centra e‑commerce.

Hale wykonane są w konstrukcji stalowej, z bezsłupową przestrzenią w centralnych częściach, co zapewnia maksymalną elastyczność aranżacji. Wysokość użytkowa wynosi około 6 metrów, a posadzka przemysłowa o nośności 5 t/m2 umożliwia obsługę ciężkiego sprzętu i wysokiego składowania. Obiekty są doskonale doświetlone dzięki świetlikom dachowym oraz wyposażone w energooszczędne oświetlenie LED. Dostępne są wszystkie media, w tym prąd (moc do ustalenia), woda, kanalizacja, ogrzewanie gazowe lub nadmuchowe oraz światłowód. Cały teren jest ogrodzony, monitorowany i wyposażony w kontrolę dostępu, a szerokie drogi dojazdowe oraz duży plac manewrowy umożliwiają sprawną obsługę transportu ciężarowego.

Każda z hal posiada zaplecze socjalno‑biurowe o zróżnicowanej powierzchni, w zależności od wybranego modułu. Dostępne są zarówno większe układy biurowe, jak i kompaktowe przestrzenie socjalne, które można dostosować do potrzeb najemcy. Obiekty wyposażone są w liczne bramy z poziomu 0 oraz doki rozładunkowe, co zapewnia płynną logistykę i możliwość obsługi zarówno mniejszych pojazdów dostawczych, jak i zestawów TIR.

Aktualnie dostępne powierzchnie obejmują następujące konfiguracje:

Hala o powierzchni 2980 m2 posiada 419 m2 zaplecza socjalno‑biurowego, 8 bram z poziomu 0, 2 doki rozładunkowe, ogrzewanie gazowe, monitoring, światłowód oraz instalację sprężonego powietrza.
Możliwe są również mniejsze moduły:
- powierzchnia 1566 m2 z 288 m2 biur, 5 bramami z poziomu 0 oraz 2 dokami,
- powierzchnia 1412 m2 z 175 m2 biur, 4 bramami z poziomu 0 i 1 dokiem,
- powierzchnia 1135 m2 z 175 m2 biur, 4 bramami z poziomu 0 i 1 dokiem,
- powierzchnia 940 m2 z 175 m2 biur, 4 bramami z poziomu 0 i 1 dokiem,
- powierzchnia 1762 m2 z 288 m2 biur, 4 bramami z poziomu 0 i 1 dokiem,
- powierzchnia 2039 m2 z 288 m2 biur, 4 bramami z poziomu 0 oraz 2 dokami.
Dostępna jest również hala produkcyjno‑magazynowa o powierzchni 3162 m2, w której znajduje się 280 m2 zaplecza socjalno‑biurowego, 1270 m2 chłodni i mroźni (z możliwością wykorzystania jako magazyny suche), 1722 m2 powierzchni magazynowej, 2 bramy z poziomu 0, 3 doki rozładunkowe, ogrzewanie gazowe, monitoring i światłowód.

Możliwe są także mniejsze moduły:
- powierzchnia 1800 m2 z 170 m2 biur, 1 bramą z poziomu 0 oraz 3 dokami,
- powierzchnia 997 m2 z 110 m2 biur i 2 bramami z poziomu 0,
- powierzchnia 720 m2 z 110 m2 biur i 1 bramą z poziomu 0,
- powierzchnia 1041 m2 z 110 m2 biur, 1 bramą z poziomu 0 oraz bramą z podnoszoną rampą.
Dzięki tak szerokiemu wyborowi metraży i konfiguracji obiekt idealnie sprawdzi się jako magazyn centralny, centrum dystrybucyjne, chłodnia, mroźnia, zakład produkcyjny lub nowoczesna przestrzeń logistyczna dla e‑commerce. Istnieje możliwość wynajęcia zarówno całych hal, jak i mniejszych modułów, a układ przestrzeni może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb najemcy.
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji technicznych oraz umówienia prezentacji obiektu. To doskonała propozycja dla firm, które cenią nowoczesność, bezpieczeństwo i strategiczną lokalizację operacyjną.



Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o ofertę