obiekt na sprzedaż - Wisełka

numer oferty: 357533

Cena: 1 990 000

rata od 8 390

Symbol SWO
357533
Typ nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
1 990 000 PLN
Cena za m2
9 950 PLN
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Wisełka
Pow. całkowita
200 m2
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Rok budowy
2008
Materiał ścian
CEGŁA
Umeblowanie
CZĘŚCIOWE
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Internet
Liczba miejsc parkingowych
3
Witryna
Udogodnienia dla inwalidów

Budynek apartamentowo-usługowy, kawiarnia

Na sprzedaż obiek położóny w Wisełce przy skrzyżowaniu ul. Leśnej i Nowowiejskiej. Budynek został wybudowany w 2007r. na działce o pow. 427m2.

Budynek pełni funkcję gastronomiczną, usługową i apartamentową.
Na parterze znajduje się kawiarnia, galeria - lokale posiadają odzielne wejścia wraz z zapleczem kuchenno-socjanym. na piętrze i poddaszu znajdują się trzy apartamenty na wynajem z własnymi łazienkami.

Standard wykończenia: budynek o konstrukcji murowanej z pustaków ceramicznych Porotherm, ocieplonych styropianem, dachówka ceramincza wysokiej jakości, budynek ogrodzny z licznymi nasadzeniami, podjazd z kostki brukowej.
Ogrzewanie i ciepła woda z wysokiej jakości pieca gazowego, kondensacyjnego z zamkniętą komorą spalania marki Buderus. Ogrzewanie podłogowe w łaziankach i parterze.

Okna drewniane i pcv, progi i parapety granitowe.
Polecamy i zapraszamy do kontaktu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o ofertę