lokal na wynajem - Szczecin, Śródmieście

numer oferty: 388115

Cena: 1 050

Symbol SWO
388115
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
1 050 PLN
Cena za m2
40 PLN
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Dzielnica - osiedle
Śródmieście
Powierzchnia całkowita
26 m2
Rodzaj budynku
BIUROWIEC
Rok budowy
1930
Liczba miejsc parkingowych
2
Sieć LAN
Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w budynku biurowym, zlokalizowanym w Śródmieściu Szczecina, bardzo blisko Centrum. Oferowana powierzchnia najmu wynosi 26 m2. Na podłodze wysokiej klasy panele, ściany i sufit gładzone i malowane. Ogrzewanie z sieci miejskiej. W lokalu rozprowadzona jest instalacja alarmowa, komputerowa oraz telefoniczna. Toalety do wspólnego użytku z innymi najemcami.
Czynsz dla właściciela wynosi 1050 PLN/m-c netto (zawiera już opłaty za: ogrzewanie, wodę, alarm, śmieci, sprzątanie powierzchni wspólnych). Dodatkowo płatna tylko energia elektryczna według zużycia (według wskazań podlicznika) oraz Internet, telefon na podstawie własnych umów Najemcy z dostawcą tych mediów. Wymagana kaucja w wysokości 1300 PLN. Do ceny najmu należy doliczyć VAT. W budynku jest światłowód. Przy budynku jest zlokalizowany prywatny parking dla najemców (bez dodatkowych opłat – płatna jest tylko kaucja za wydane piloty do bramy wjazdowej – do tej powierzchni 1-2. Atrakcyjna lokalizacja oraz doskonała wizualizacja, rozpoznawalne miejsce, Przed budynkiem wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o ofertę