zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert inwestycje deweloperskie na sprzedaż

sortuj
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

Świnoujście,


nr oferty: 415710

O inwestycji: Inwestycja Grunwaldzka47i powstała z myślą o mieszkańcach Świnoujścia, którzy pragną spokoju z dala od zgiełku miasta. Budynek posiada 6 kondygnacji - 1 podziemną i 5 naziemnych. W budynku znajduje się 38 mieszkań o metrażach od 26m2 do 84 m2. Na poziomie -1 usytuowano parking podziemny z 28 miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. Na wszystkie kondygnacje można dostać się zarówno schodami, jak i windą. Przed budynkiem przygotowany został parking naziemny na 10 miejsc postojowych. Lokalizacja inwestycji: Inwestycja znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej 47i i oddalona jest od centrum miasta o 2,5km. W bliskim sąsiedztwie położone są stacje benzynowe oraz sklep Biedronka. Do granicy z Niemcami od strony miasta Garz jest 1500m a do wjazdu do tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin około 1600m (zaledwie 4 minuty samochodem). Do budynku od strony północnej przylega las, którego ścieżkami można dojść do powstającej górki rekreacyjnej - miejsca do aktywności fizycznej i rekreacji z pumptrackiem, wydzielonym terenem do zjeżdżania na sankach, wybiegiem dla psów oraz torem treningowym do biegów z przeszkodami. Standard wykończenia: Mieszkania sprzedawane są w standardzie deweloperskim. Ściany i sufity są otynkowane, na podłodze wykonana jest wylewka, wyprowadzone są instalacje elektryczne oraz sanitarne. W mieszkaniach zamontowane są gniazdka oraz grzejniki. Informacje o zakupie: Podana w ogłoszeniu cena jest ceną brutto (zawierającą 8% VAT) i dotyczy samego mieszkania. Mieszkania sprzedawane są z miejscem postojowym. Ich zakup jest obligatoryjny. Do wyboru są dwa rodzaje miejsc postojowych - miejsce w garażu podziemnym za cenę 70.000,00 zł lub miejsce parkingowe na zewnątrz budynku za kwotę 40.000,00 zł. Zakup mieszkania rozpoczyna się od podpisania umowy rezerwacyjnej oraz wpłaty opłaty rezerwacyjnej. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy deweloperskiej u notariusza, gdzie m.in. ustalone zostają terminy wpłaty transz. Odbiór techniczny mieszkań ma nastąpić do 30.07.2024 r., po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie. Do 30.09.2024 r. nastąpi ustanowienie odrębnej własności lokali oraz przeniesienie własności na Nabywców. Jeśli potrzebujesz kredytu na zakup mieszkania, odezwij się do nas, a nasz Ekspert Finansowy pomoże wybrać dla Ciebie najlepszą ofertę. Nasza firma od ponad dekady doradza jak planować inwestycję oraz pomaga w efektywnej sprzedaży. Zajmujemy się sprzedażą, jak i wszystkimi procedurami formalno-prawnymi związanymi z kupnem/sprzedażą nieruchomości, gwarantując obu stronom bezpieczeństwo transakcji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. W godzinach popołudniowych i weekendy - po wcześniejszym umówieniu. Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

Wolin,

| 1556 m2
nr oferty: 415722

Na sprzedaż działka o powierzchni 3.624 m2, na której znajduje się budynek dawnego elewatora zbożowego o powierzchni 1556 m2, złożony z trzech brył: wieży północnej, wieży południowej i łącznika, w którym znajdują się pomieszczenia biurowe i socjalne. Na działce znajduje się również stalowa wiata, parterowy budynek portierni z warsztatem, budynek gospodarczy, a także nieczynna stacja paliw. Do nieruchomości od wschodu przylega rzeka Dziwna. Nieruchomość zlokalizowana jest w centralnej części Wolina, przy ulicy Krzywej. Działka jest połączona komunikacyjnie z drogą publiczną. Teren w znacznej części działki jest utwardzony - wyasfaltowany i wybetonowany. W pobliżu znajduje się: - Urząd Gminy i Miasta Wolina (200m), - Apteka, Sklepy i Restauracje (300m), - Szkoła podstawowa (800m), - Przedszkole (1 200m), Na wsypie Ostrów, vis a vis elewatora, znajduje się Centrum Słowian i Wikingów z rekonstrukcją wczesnośredniowiecznej osady. Co roku odbywa się tutaj Festiwal Słowian i Wikingów, jedna z największych imprez historycznych w Europie. Dla nieruchomości został opracowany szereg dokumentów: - Decyzja o Warunkach Zabudowy dla inwestycji polegającej na przebudowie, rozbudowie i zmianie sposobu użytkowania elewatora zbożowego na obiekt usługowy o charakterze hotelowo-gastronomiczo-szkoleniowym, - Koncepcja zabudowy zakładająca przekształcenie budynku elewatora na funkcję mieszkalną z lokalem gastronomicznym w parterze oraz wzniesienie dodatkowego budynku mieszkalnego i przystani z 46 miejscami postojowymi dla łodzi, - Koncepcja zabudowy hydrotechnicznej zakładająca budowę przystani jachtowej dla 45 jednostek sportowych i turystycznych oraz różnego rodzaju innych małych jednostek o długości do 20 m i szerokości do 5 m, - Atest nurkowy, - Opinia konstruktorska, - Badania geotechniczne na lądzie, Masz pytania? Skontaktuj się z nami! O nas Przez ponad dekadę doradzamy jak planować inwestycję oraz pomagamy w efektywnej sprzedaży. Zajmujemy się sprzedażą, jak i wszystkimi procedurami formalno-prawnymi związanymi z kupnem/sprzedażą nieruchomości, gwarantując obu stronom bezpieczeństwo transakcji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. W godzinach popołudniowych i weekendy - po wcześniejszym umówieniu.

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

Gryfice,

6 950 000 | 1776 m2
nr oferty: 415055

Ofertą sprzedaży jest budynek o funkcji mieszkalno-usługowo-handlowej. GOTOWIEC INWESTYCYJY idealnie nadaje się na dla deweloperów lub funduszy inwestycyjnych LOKALIZACJA Nieruchomość zlokalizowana w świetnym miejscu, w cichej i spokojnej dzielnicy Gryfic - Osiedle XXX, przy ul. Akacjowej. Budynek znajduje się pośród niskich bloków z lat 80-tych z gotową infrastrukturą. W okolicy znajdziemy place zabaw, sklepy, przedszkole, szkołę, itp. Teren budynku jest ogrodzony O NIERUCHOMOŚCI: - powierzchnia terenu inwestycji to 2464 m2 . Na tym terenie posadowiony jest budynek, który posiada gotowy i uzgodniony projekt budowlany, - całkowita powierzchnia budynku to 1776 m2, - część użytkowa stanowi 1405 m2, - dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną - asfaltową, - na terenie inwestycji są wszystkie media, woda, prąd, gaz, kanalizacja sanitarna i deszczowa, Budynek posiada gotowy i uzgodniony projekt budowlany, który przewiduje przebudowę i nadbudowę oraz zmianę sposobu użytkowania na budynek mieszkalno-usługowo-handlowy. PROJEKT przewiduje powstanie: - 19 lokali mieszkalnych wraz z komórkami lokatorskimi o łącznej powierzchni PUM 1030 m2, w tym: - 2 kawalerki - 12 mieszkań 2-pokojowych - 4 mieszkania 3-pokojowe - 1 mieszkanie 4 pokojowe - lokal handlowy na parterze o powierzchni 100 m2, obecnie wynajęty przez sklep sieci "Żabka" - powierzchnie biurowe na I piętrze o powierzchni 131 m2, w składa których wchodzą 3 biura, 2 toalety, pomieszczenie socjalne, osobna klatka schodowa. - 23 miejsca parkingowe, w tym 3 dla osób niepełnosprawnych W budynku cały czas trwają prace budowlane, ich stan zawansowania na dzień 20.09.2022 wynosi 80%. Dokumenty do wglądu w biurze. Zapraszam -------------------------------------- Pomagamy przy formalnościach kredytowych.

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

Dobropole,

3 900 000 | 275 m2
nr oferty: 415237

Oferujemy do sprzedaży u n i k a t o w ą p o s i a d ł o ś ć , zlokalizowaną w Dobropolu, w powiecie kamieńskim, gmina Wolin. Zbywaną nieruchomość stanowią zabudowane grunty rolne o powierzchni ok. 10, 5 ha :), ogrodzone, podzielone na część mieszkalno rekreacyjną - piękna chata kryta strzechą :)), hodowlaną, 11 padoków - aktuanie hodowla koni Kłusak:))). Rasa jest powszechnie ceniona z uwagi na swoje predyspozycje sportowe oraz niezwykle elegancki i szlachetny wygląd. Dom konstrukcji drewnianej z 2015 roku, parterowy z wysokim dachem, stylizowany na chatę wiejską kryty strzechą. Budynek reprezentacyjny o nietuzinkowej architekturze, bardzo wysoki standard wykończenia (foto). Powierzchnię użytkową domu 162 m2 tworzą obszerny salon wraz z kuchnią i jadalnią 62,50 m2, sypialnia 10,55 m2, gabinet 9,55 m2, cztery pokoje ( 5,50/ 9,18/ 15,20/ 9, 18 m2), dwie łazienki ( 6,53/ 6,1 m2), garderoba, pomieszczenia techniczne oraz komunikacja (foto). Dom ogrzewany jest z pieca termalnego -pompa ciepła, zużycie energii elektrycznej - fotowoltaika. Komfort i funkcjonalność pomieszczeń jak i otoczenia wokół budynku zwraca szczególną uwagę. Liczne nasadzenia i krzewy, taras od strony południowej z wyjściem na basen (podgrzewany, fitry). Budynek stajni wraz z zapleczem z 2014 roku o powierzchni użytkowej 822, 51 m2, konstrukcja murowana, bez podpiwniczenia. Stajnię stanowią boksy 9 szt. i boksy angielskie 10 szt., samodzielne mieszkanie, warsztat, magazyn, gabinet badań , siodlarnia, myjnie, biegalnie, pomieszczenia techniczne ( pompa ciepła) i komunkikacja. Oferowana nieruchomość generuje znaczne przychody z prowadzonej na niej działalności gospodarczej, które przy założeniu racjonalnej eksploatacji mają trwały charakter i mogą być uzyskiwane przez każdego posiadacza tej nieruchomości - hodowla. Oferta kierowana jest przede wszystkim do osób zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu, szeroko rozumianej agroturystyki, prowadzenia stadniny, hodowli koni, bydła. Taka szansa może się już nie powtórzyć, przyjedź i zobacz a może znajdziesz swoje nowe miejsce na Ziemi:)

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

Chociwel,

2 900 000
nr oferty: 408857

Ofertą sprzedaży jest gospodarstwo rolne o powierzchni 50 ha w województwie zachodniopomorskim, gmina Chociwel, powiat Stargardzki. PROJEKT INWESTYCYJNY! Gospodarstwo planowało założenie plantacji borówki amerykańskiej na powierzchni 50 hektarów. W tej chwili to: - 7 ha - plantacja borówki amerykańskiej o powierzchni 7 ha z perspektywą dalszego sadzenia na całej działce 50 ha. - 43 ha - grunty orne (zboża i rośliny strączkowe), - w tym 32 ha to posiane żyto w listopadzie 2022r., 10 ha to łubin wąskolistny gorzki, do zbioru w 2023r. Do działki o powierzchni 50 hektarów podłączono kabel elektryczny o długości 1350 metrów z instalacją dwóch słupów i transformatorem 15 kV. Istnieje kompletny pakiet dokumentacji wraz z projektem wykonania prac, pozwolenia i akta przyłączenia do sieci ENEA. Warunki pozwalają na zaprojektowanie i zainstalowanie na działce farmy fotowoltaicznej o mocy powyżej 1 MW. Na obszarze 26 ha zbudowano ogrodzenie z siatką leśną o wysokości 1,8 m z betonowymi słupami z dwoma bramami. Na terenie obiektu znajdują się dwa zbiorniki wodne o pojemności 500 m3 pod system melioracyjny i 3000 m3 z układaniem folii oraz systemem rurociągów do odprowadzania i napełniania wody. Do basenu podłączone są dwie studnie głębinowe z pełnym pakietem dokumentacji oraz pompownia z systemem nawadniania kroplowego i fertygacji na działce o powierzchni 7 ha. (producent SOLDRIP). Instalacja systemu pompo)wo-nawadniającego została przeprowadzona z uwzględnieniem przyszłych perspektyw sadzenia kolejnych etapów. Na miejscu znajduje się kontener magazynowy oraz kontener biurowy. Działka jest pod kontrolą 4h kamer monitorowania przez internet z możliwością zwiększenia ilości kamer. Oferta sprzedaży obejmuje następujący sprzęt: - ciągnik KUBOTA L z ładowaczem, łyżką i paleciakiem. - przyczepa METAL-FACH T-736A 1,5t - opryskiwacz TAD 400l TAD LEN - rozdrabniacz Talex ECO 135H - belka herbicydowa Tola 2P 500. Odmiany borówki posadzone w 2022 r.: Bluecrop - 2,5 ha (5 lat) Bluecrop - 2,0 ha (2 lata) Chandler - 1,5 ha (5 lat) Toro - 1,0 ha (4 lata). na rzędach z układaniem agrotkaniny z dwiema liniami kroplowymi. Cena sprzedaży gospodarstwa wraz z całą nieruchomością wynosi 2 900 000 PLN do uzgodnienia, bez kosztu działki. Działka jest wynajęta do 2048 roku. Umowa dzierżawy w formie aktu notarialnego. Dzierżawca będzie miał możliwość zakupu części lub całości działki. Cena do negocjacji. Sprzedaż 100% udziałów firmy. Istnieje możliwość zakupu działki. (cena 39000 zł/hektar) Umowa bezpośrednia. Klient kupujący zwolniony z wynagrodzenia biura. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający.

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

Piaski Wielkie,

1 950 000 | 3534 m2
nr oferty: 406874

Propozycją sprzedaży jest Zespół Dworsko - Parkowy z końca XIX wieku, który składa się z dwóch budynków. Nieruchomość położona jest we wsi Piaski Wielkie w województwie zachodniopomorskim, pięć kilometrów od Wolina oraz ok. kilometra od drogi krajowej nr 3 Świnoujście - Szczecin. Nieruchomość obejmuje Zespół Dworsko - Parkowy o łącznej powierzchni 76.781 m2 na którą składają się dwie działki: 1/ działka o powierzchni 25.722 m2 zabudowana budynkiem Pałacowym o powierzchni 607 m2 i powierzchni użytkowej 1.639,70 m2 (wg. projektu) w tym: - piwnica 522 m2 - parter 490,5 m2 - poddasze 373 m2 - strych 254,2 m2, który pełnił rolę Dworu Flemingów wybudowanego w 1931 roku. 2/ działka o powierzchnia 51.059 m2 zabudowana budynkiem Hotelowym o powierzchni 722 m2 i powierzchni użytkowej 1.892,03 m2 (wg. projektu). Trzy kondygnacje, każda po 630m2 i na każdej 21 / 22 / 22 pokoje z łazienkami. Na terenie 5,5 ha rośnie przepiękny zabytkowy las stanowiący park krajobrazowy z końca XIX w. W drzewostanie znajduje się pomnik przyrody - stary dąb Niels oraz szereg rzadko spotykanych gatunków drzew. Od strony południowej do Pałacu przylega polana prowadząca do jeziora, a od północy znajduje się otwarta, idealna do zagospodarowania przestrzeń. Do 2010 roku Zespół pełnił funkcję luksusowego hotelu z bezpośrednim dostępem do jeziora oraz plażą. Obecnie obiekt wymaga kapitalnego remontu. Jezioro Piaski ma powierzchnię 94ha i jest zarybione. W jeziorze żyje wiele gatunków ryb, między innymi szczupak, węgorz, okoń, leszcz, lin, karaś, płoć. Dla nowego nabywcy właściciel posiada kilka koncepcji zagospodarowania obiektów.

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

Szczecin, Śródmieście

12 500 000 | 2806 m2
nr oferty: 408926

Przedmiotem oferty jest nowoczesna hala o funkcjach: magazynowej, handlowej, produkcyjnej i biurowej, o powierzchni 2 806 m2, usytuowana w na działce o pow. 10 590 m2. Hala może być rozbudowana do powierzchni ok. 5 000 m2. Budynek o konstrukcji stalowej, oddany został do użytkowania w 2010 r. Innowacyjne, pozbawione kratownic ramy, pozwoliły uzyskać powierzchnie o rozpiętości 24 m, nie ograniczone słupami konstrukcyjnymi. Hala składa się z dwóch połączonych naw o rozmiarach: 73,0 m x 24,0 m oraz 23,0 m x 24,0 m i wysokości 10,0 m. Cała powierzchnia podzielona jest na trzy strefy. Jedna o standardowych parametrach magazynu wysokiego składowania Klasy A, drugą o podwyższonych parametrach użytkowych stanowiącą powierzchnię handlową (wyższy standard wykończenia, temperatury powietrza, parametrów p-poż.) oraz trzecią w formie dwupiętrowej antresoli stanowiącą powierzchnię biurową Klasy B+. Każda z dwóch naw hali, stanowiących część magazynową, wyposażona jest w dwie elektrycznie sterowane bramy 3,5 m x 4,0 m. Istnieje możliwość zainstalowania hydraulicznych doków i ramp rozładunkowych. Konstrukcja ścian i dachu została wykonana z wykorzystaniem kamiennej wełny mineralnej o podwyższonych parametrach izolacyjności termicznej i akustycznej. Konstrukcja płyty posadzkowej umożliwia maksymalne obciążenia użytkowe do 16,4 kN/m2. Bezpośrednie otoczenie hali to place składowe, manewrowe i drogi wewnętrzne. 6000 m2 tej powierzchni to specjalnie zaprojektowane i wykonane, wzmocnione place składowe. Do nieruchomości przynależy parking na 20 samochodów osobowych. Teren jest ogrodzony, oświetlony i uzbrojony w instalację p.poż, elektryczną, światłowodową, CCTV; ciepło systemowe zasila węzeł grzewczy, energia elektryczna dostarczona jest z węzła kablowego 0,4kV usytuowanego na granicy posesji, kanalizacja miejska. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym MPZP oznaczoym symbolem S.M.7047.PU. Istnieje możliwość rozbudowy obiektu o dodatkowy budynek - chłodnię 1500m2, lub budynek magazynowo-produkcyjny 1000-2000m2 lub centrum logistyczno-magazynowe 6400m2-9000m2. Obiekt wynajęty do 2031 r. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę.

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

Moszczonne,

94 890
nr oferty: 359090

Działka o powierzchni 3163 m2 położona nad Jeziorem Moszczonne województwo Kujawsko -Pomorskie w odległości ok. 120 km od Torunia i ok. 200 km od Warszawy. Działka znajduje sie w kompleksie 7 działek o zbliżonej wielkości. Odległości od linii brzegowej jeziora ok. 100 m. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku rekreacji indywidualnej letniskowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Oznacza to możliwość lokalizacji budynków związanych ze stałym zamieszkaniem, właściciela i jego rodziny wraz z przeznaczonymi dla potrzeb mieszkających w nich rodzin budynkami garażowym i gospodarczym oraz budynków rekreacji indywidualnej przeznaczonych do okresowego wypoczynku rodzinnego i całorocznego. Warunki zabudowy przewidują: - wolno stojący budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy, murowany, ewentualnie z podpiwniczeniem wymiarach do 12 m długości i do 10 m szerokości o powierzchni zabudowy do 120 m2, - poddasze użytkowe mieszkalne, - dach dwu lub wielospadowy, - wysokość zabudowy do 9 m w kalenicy, - budynek letniskowy do 90 m2 powierzchni zabudowy, wysokość do 7 m, dach dwu lub wielospadowy, poddasze użytkowe. Infrastruktura techniczna: - energia elektryczna - istniejące przyłącze elektroenergetyczne - ścieki sanitarne - przejściowo szczelne szambo, docelowo do gminnej sieci kanalizacyjnej - zaopatrzenie w ciepło - ogrzewanie indywidualne /elektryczność, gaz, olej/, - zaopatrzenie w wodę - planowane przyłącze wodociągowe z gminnej sieci wodociągowej. Decyzja o warunkach zabudowy jest ostateczna.