zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert inwestycje deweloperskie na sprzedaż

sortuj
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

Nowe Warpno, Podgrodzie

9 623 100
nr oferty: 391739

Nieruchomość położona jest w Nowym Warpnie przy ulicy Podgrodzie, nad Zalewem Szczecińskim. Dojście do plaży możliwe jest przez ulicę, która jest wydzielona geodezyjnie. Najbliższe punkty usługowo-handlowe zlokalizowane są w centrum Nowego Warpna w odległości ok. 3 km. W niedalekim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się kompleks sportowy Orlik. Na sprzedaż duża działka o łącznej powierzchni 192 462 m2. Cena: 10 584 970 PLN netto 1. Rodzaj inwestycji: Inwestycja obejmuje zespół wielofunkcyjnych obiektów apartamentowych i jednorodzinnych, z uzupełniającym zapleczem sportowym, rekreacyjnym i usługowym, z niezbędną infrastrukturą techniczną, wraz z sieciami, przyłączami i instalacjami zewnętrznymi: wodociągowymi, energetycznymi, kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz urządzeniami związanymi z wykorzystaniem energii odnawialnej. 2. Funkcja zabudowy i zagospodarowanie terenu Kompleks zespołów zabudowy apartamentowej i jednorodzinnej, usługowo-gastronomicznej, z obiektami i urządzeniami rekreacyjno-sportowymi, wraz z uzupełniającą infrastrukturą techniczną. 3. Warunki i wymagania dotyczące kształtowania ładu przestrzennego: * Nie określa się nieprzekraczalnej linii zabudowy dla projektu obiektów * Dopuszczalna powierzchnia dla zabudowy = 18% powierzchni działki dla zabudowy jednorodzinnej oraz 25% powierzchni działki dla obszarów z zabudową pozostałą. Minimalna powierzchnia ekopozytywna = 50%. Mocne strony inwestycji: 1. Dostępność wszystkich sieci uzbrojenia technicznego terenu. 2. Bardzo dobra lokalizacja w rejonie atrakcyjnym turystycznie, blisko plaży i jeziora. 3. Wydania decyzja o warunkach zabudowy dla budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego i usług. 4. Wzrost atrakcyjności nieruchomości położonych w regionach turystycznych. 5. Dobre perspektywy wzrostu i rozwoju polskiej gospodarki. 6. Zainteresowanie nieruchomościami komercyjnymi ze strony funduszy nieruchomościowych. Serdecznie zapraszam do współpracy.

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

Rusinowo,

990 000
nr oferty: 392337

Przedmiotem sprzedaży jest klimatyczny ośrodek wczasowy usytuowany w miejscowości Rusinowo, ok. 3 km od Jarosławca. Rusinowo leży pomiędzy znanymi kurortami: od zachodu Darłowo, a od wschodu Ustka. Sam ośrodek znajduje się w odległości 1,5 km od morza, a w samym Rusinowie i Jarosławcu znajduje się pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz centra rozrywki letniej. Jeśli nie lubisz ścisku na plaży - plaża w Rusinowie z pewnością Ci się spodoba. To kameralna, piękna, cicha i spokojna miejscowość nadmorska położona na środkowym wybrzeżu Bałtyku. Idealna dla rodzin z dziećmi, młodzieży jak i seniorów. Te niezwykłe położenie sprawia, że jest to idealna lokalizacja na prowadzenie dochodowego biznesu. Ośrodek składa się z 11 domków wypoczynkowych o średniej powierzchni 30mkw (salon z kuchnią i sypialnią oraz łazienka z prysznicem i wc), a także 1 domku gospodarczego, na działce o powierzchni 2700mkw. Domki znajdujące się w ośrodku posiadają pełne wyposażenie, na które składa się: -umeblowana sypialnia, -łóżka, szafy, pościele, -umeblowany pokój z aneksem, -stół, krzesła, kanapa, -kuchnia z naczyniami, sztućcami, kuchenką, -łazienka z prysznicem, -toaleta z umywalką. Domki wybudowane w latach 1999-2006, a w 2016 roku ośrodek przeszedł gruntowną modernizację. Ośrodek do dnia dzisiejszego znakomicie prosperuje już od ponad 20 lat, co utwierdza w fakcie, że zakup tego ośrodka to doskonała inwestycja. Serdecznie zapraszam na prezentację!

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

Nowogard,

1 970 000 | 2498 m2
nr oferty: 387036

Przedmiotem oferty jest istniejący budynek domu hotelowego wraz z gruntem oraz koncepcją przebudowy i rozbudowy na obiekt mieszkalno-usługowy. Obecne dane: - budynek "Hotel Oskar" o powierzchni użytkowej - 842,5 m2, 2 piętrowy, podpiwniczony, o pow. zabudowy - 345,80 m2, - działka o powierzchni 1704 m2, Dane projektowe: - dwa budynki (pierwszy po zmianie sposobu użytkowania, drugi dobudowany) o łącznej powierzchni użytkowej 2498,4 m2, składającej się na: * 1400 m2 łącznej powierzchni użytkowej mieszkań, * 50,97 m2 łącznej powierzchni użytkowa lokalu usługowego, * 214,37 m2 łącznej powierzchni komunikacji, * 284,71 m2 łącznej powierzchni pomieszczeń dodatkowych, * 695,41 m2 łącznej powierzchni hali garażowej. - budynki 3 piętrowe, - ilość lokali mieszkalnych - 33, - ilość lokali usługowych - 1, - 30 miejsc postojowych: * ilość w hali garażowej (podziemnej) - 20 * ilość na zewnątrz - 10, - ilość komórek lokatorskich - 10. LOKALIZACJA: Obiekt jest położony w centrum miasta Nowogard w odległości: - Od lotniska - 24 km - Od Goleniowa - 25 km - Od Szczecina - 63 km - Od Świnoujścia - 78 km - Od Kołobrzegu - 70 km przy trasie wjazdowej do miasta, w niedalekim sąsiedztwie dworca kolejowego (200 m) i jeziora Nowogardzkiego. Budynek posiada 3 pełne kondygnacje (wys. stropu 3.10 m)+ wysokie przyziemie (2,67m). W piwnicy znajduje się klub wraz z częścią gastronomiczną. Na parterze recepcja, restauracja, bar i część gastronomiczna. Na pierwszym i drugim piętrze pokoje z przynależnymi łazienkami. Utwardzoną część gruntu za budynkiem stanowi aktualnie parking. Budynek jest sprzedawany z całym wyposażeniem. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

Szczecin, Dąbie

34 900
nr oferty: 380557

Atrakcyjna nieruchomość do dzierżawy dla Firmy położona na prawym brzegu Szczecina ul. Letnia. Idealna na bazę logistyczno-magazynową z zapleczem biurowym. Działka ogrodzona z nowym budynkiem biurowym posiadającym zaplecze sanitarne, własnym placem: utwardzonym i manewrowym, dodatkowo parking dla Klientów oraz pracowników. Całość ogrodzona, oświetlona, monitorowana i chroniona. Dogodny dojazd, w tym również dla tirów, własny wjazd bezpośrednio z drogi, brama elektryczna. Na terenie znajduje się: waga samochodowa najazdowa, miejsce przeznaczone pod myjnię dla samochodów ciężarowych. Działka o powierzchni 8 tys. m2. Moc elektryczna przyłączeniowa 40 kW. Budynek biurowy z 2017 r. posiadający powierzchnię całkowitą 262 m2, użytkową blisko 216 m2. W załączeniu rzut poszczególnych pomieszczeń w budynku, na które składają się: recepcja, sala open space, sala konferencyjna, oddzielny gabinet, komunikacja, dwie szatnie, trzy natryski kabinowe, trzy oddzielne toalety, zaplecze socjalne z kuchnią i jadalnią, zaplecze gospodarcze z piecem gazowym o mocy 60 kW oraz przygotowanym miejscem na serwerownię. Budynek z wszelkimi instalacjami, w tym alarmową i elektryczną z wyprowadzeniami dla poszczególnych stanowisk biurowych. Ogrzewanie gazowe. Okna pcv. Dwa wejścia z kurtynami: główne i boczne. Czynsz dzierżawy wynosi 34.900 zł netto. Opłaty dodatkowe: zużycie mediów (gaz, woda, prąd, śmieci, ochrona itp.). Kaucja 3 miesięczna zwrotna po okresie zawartej umowy dzierżawy. Plan miejscowy przeznaczony na komercję, wokół m.in. obiekty produkcyjne, składy i magazyny. Bardzo dobre połączenie zarówno z centrum Szczecina jak i trasą wylotową z miasta. Zapraszam na prezentację. To miejsce czeka na Ciebie i Siedzibę dla Twojej Firmy!