zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania na sprzedaż

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Police,

236 054 | 26 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 421692

Zapraszamy do zapoznania się NOWĄ ofertą MIESZKAŃ w standardzie DEWELOPERSKIM zlokalizowanych w Policach. Inwestycja obejmuje budynek wielorodzinny 3 - piętrowy z windą, składający się z 45 lokali mieszkalnych oraz 2 mniejsze budynki z 4 lokalami mieszkalnymi. Lokale będą posiadać aneks kuchenny lub oddzielną kuchnię. Na parterze dużego bloku zlokalizowany będzie garaż z miejscami parkingowymi (32 miejsc), natomiast w obrębie osiedla zapewniono 22 miejsca parkingowe "pod chmurką". Udogodnienia inwestycji: - teren przyszłej inwestycji to kameralne w pełni zagospodarowane osiedle, - do wyboru mieszkania o o pow. od ok. 25 m2 do ok. 65 m2, - możliwość wykupienia miejsca postojowego w garażu lub na zewnątrz budynku za dodatkową opłatą. Niniejsza oferta dotyczy mieszkania 1-pokojowego z balkonem położonego na I piętrze budynku mieszkalnego. Lokal mieszkalny o pow. użytkowej 25,94 m2 składa się z następujących pomieszczeń: - przedpokój - pow. 3,93 m2, - salon - pow. 16,39 m2, - kuchnia - pow. 5,63 m2, - łazienka - pow. 3,93 m2. Wszystkie lokale mieszkalne wykończone będą w następującym standardzie deweloperskim: - podłoża pod posadzki - betonowe, - okna PCV bez szprosów 3-szybowe, - parapety zewnętrzne -stalowe lub PCV, - parapety wewnętrzne - postforming, - ściany tynk kl. I - III - bez szpachlowania, - sufity nietynkowane, nieszpachlowane, płyty kanałowe, - w korytarzu, pokojach, łazience- przygotowane podłoże pod posadzki, - biały montaż -we własnym zakresie, - instalacje elektryczne- okablowanie, gniazda wtykowe i włączniki, - instalacje sanitarne wodno kanalizacyjne (bez białego montażu), - instalacja centralnego ogrzewania z grzejnikami - drzwi wejściowe do mieszkań w cenie lokalu, - drzwi wewnętrzne - brak, - klatki schodowe - schody żelbetowe obłożone płytkami, balustrada stalowa, ściany tynkowane i malowane, - ocieplenie konstrukcji dachu wełną mineralną lub pianą PUR wraz z folią. MEDIA: - instalacje- elektryczna, wodna, kanalizacyjna (kompletne), - centralne ogrzewanie, ciepła woda - z kotłowni gazowej, - instalacja TV, telefoniczna, internetowa- orurowanie. LOKALIZACJA: Nowoczesne osiedle zlokalizowane jest w centrum Polic. Dobrze skomunikowane z centrum miasta i nie tylko. Idealna komunikacja, ośrodki dydaktyczne, służba zdrowia, centra handlowe gwarantują zarówno spokój jak i wygodę mieszkania. W CENIE ZAWARTE JEST 8% VAT, Kupujący zwolniony jest z podatku od czynności cywilnoprawnych u notariusza. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU w celu poznania szczegółów, bądź UMÓWIENIA SIĘ NA PREZENTACJE ! BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP MIESZKANIA.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Police,

314 460 | 35 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 421693

Zapraszamy do zapoznania się NOWĄ ofertą MIESZKAŃ w standardzie DEWELOPERSKIM zlokalizowanych w Policach. Inwestycja obejmuje budynek wielorodzinny 3 - piętrowy z windą, składający się z 45 lokali mieszkalnych oraz 2 mniejsze budynki z 4 lokalami mieszkalnymi. Lokale będą posiadać aneks kuchenny lub oddzielną kuchnię. Na parterze dużego bloku zlokalizowany będzie garaż z miejscami parkingowymi (32 miejsc), natomiast w obrębie osiedla zapewniono 22 miejsca parkingowe "pod chmurką". Udogodnienia inwestycji: - teren przyszłej inwestycji to kameralne w pełni zagospodarowane osiedle, - do wyboru mieszkania o o pow. od ok. 25 m2 do ok. 65 m2, - możliwość wykupienia miejsca postojowego w garażu lub na zewnątrz budynku za dodatkową opłatą. Niniejsza oferta dotyczy mieszkania 2-pokojowego z balkonem położonego na I piętrze budynku mieszkalnego. Lokal mieszkalny o pow. użytkowej 34,94 m2 składa się z następujących pomieszczeń: - przedpokój - pow. 6,67 m2, - salon z aneksem kuchennym - pow. 17,38 m2, - sypialnia - pow. 7,66 m2, - łazienka - pow. 3,23 m2. Wszystkie lokale mieszkalne wykończone będą w następującym standardzie deweloperskim: - podłoża pod posadzki - betonowe, - okna PCV bez szprosów 3-szybowe, - parapety zewnętrzne -stalowe lub PCV, - parapety wewnętrzne - postforming, - ściany tynk kl. I - III - bez szpachlowania, - sufity nietynkowane, nieszpachlowane, płyty kanałowe, - w korytarzu, pokojach, łazience- przygotowane podłoże pod posadzki, - biały montaż -we własnym zakresie, - instalacje elektryczne- okablowanie, gniazda wtykowe i włączniki, - instalacje sanitarne wodno kanalizacyjne (bez białego montażu), - instalacja centralnego ogrzewania z grzejnikami - drzwi wejściowe do mieszkań w cenie lokalu, - drzwi wewnętrzne - brak, - klatki schodowe - schody żelbetowe obłożone płytkami, balustrada stalowa, ściany tynkowane i malowane, - ocieplenie konstrukcji dachu wełną mineralną lub pianą PUR wraz z folią. MEDIA: - instalacje- elektryczna, wodna, kanalizacyjna (kompletne), - centralne ogrzewanie, ciepła woda - z kotłowni gazowej, - instalacja TV, telefoniczna, internetowa- orurowanie. LOKALIZACJA: Nowoczesne osiedle zlokalizowane jest w centrum Polic. Dobrze skomunikowane z centrum miasta i nie tylko. Idealna komunikacja, ośrodki dydaktyczne, służba zdrowia, centra handlowe gwarantują zarówno spokój jak i wygodę mieszkania. W CENIE ZAWARTE JEST 8% VAT, Kupujący zwolniony jest z podatku od czynności cywilnoprawnych u notariusza. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU w celu poznania szczegółów, bądź UMÓWIENIA SIĘ NA PREZENTACJE ! BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP MIESZKANIA.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Police,

463 601 | 52 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 421687

Zapraszamy do zapoznania się NOWĄ ofertą MIESZKAŃ w standardzie DEWELOPERSKIM zlokalizowanych w Policach. Inwestycja obejmuje budynek wielorodzinny 3 - piętrowy z windą, składający się z 45 lokali mieszkalnych oraz 2 mniejsze budynki z 4 lokalami mieszkalnymi. Lokale będą posiadać aneks kuchenny lub oddzielną kuchnię. Na parterze dużego bloku zlokalizowany będzie garaż z miejscami parkingowymi (32 miejsc), natomiast w obrębie osiedla zapewniono 22 miejsca parkingowe "pod chmurką". Udogodnienia inwestycji: - teren przyszłej inwestycji to kameralne w pełni zagospodarowane osiedle, - do wyboru mieszkania o o pow. od ok. 25 m2 do ok. 65 m2, - możliwość wykupienia miejsca postojowego w garażu lub na zewnątrz budynku za dodatkową opłatą. Niniejsza oferta dotyczy mieszkania 3-pokojowego z balkonem położonego na I piętrze budynku mieszkalnego. Lokal mieszkalny o pow. użytkowej 52,09 m2 składa się z następujących pomieszczeń: - przedpokój - pow. 6,88 m2, - salon z aneksem kuchennym - pow. 21,08 m2, - sypialnia - pow. 8,90 m2, - sypialnia - 11,22 m2, - łazienka - pow. 4,03 m2. Wszystkie lokale mieszkalne wykończone będą w następującym standardzie deweloperskim: - podłoża pod posadzki - betonowe, - okna PCV bez szprosów 3-szybowe, - parapety zewnętrzne -stalowe lub PCV, - parapety wewnętrzne - postforming, - ściany tynk kl. I - III - bez szpachlowania, - sufity nietynkowane, nieszpachlowane, płyty kanałowe, - w korytarzu, pokojach, łazience- przygotowane podłoże pod posadzki, - biały montaż -we własnym zakresie, - instalacje elektryczne- okablowanie, gniazda wtykowe i włączniki, - instalacje sanitarne wodno kanalizacyjne (bez białego montażu), - instalacja centralnego ogrzewania z grzejnikami - drzwi wejściowe do mieszkań w cenie lokalu, - drzwi wewnętrzne - brak, - klatki schodowe - schody żelbetowe obłożone płytkami, balustrada stalowa, ściany tynkowane i malowane, - ocieplenie konstrukcji dachu wełną mineralną lub pianą PUR wraz z folią. MEDIA: - instalacje- elektryczna, wodna, kanalizacyjna (kompletne), - centralne ogrzewanie, ciepła woda - z kotłowni gazowej, - instalacja TV, telefoniczna, internetowa- orurowanie. LOKALIZACJA: Nowoczesne osiedle zlokalizowane jest w centrum Polic. Dobrze skomunikowane z centrum miasta i nie tylko. Idealna komunikacja, ośrodki dydaktyczne, służba zdrowia, centra handlowe gwarantują zarówno spokój jak i wygodę mieszkania. W CENIE ZAWARTE JEST 8% VAT, Kupujący zwolniony jest z podatku od czynności cywilnoprawnych u notariusza. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU w celu poznania szczegółów, bądź UMÓWIENIA SIĘ NA PREZENTACJE ! BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP MIESZKANIA.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Dziwnów,

698 000 | 30 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 421666

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze z widokiem na morze w budynku apartamentowo- mieszkalnym z 2018 roku, na osiedlu GARDENIA SEASIDE z bezpośrednim dostępem na plażę w Dziwnowie. DLA INWESTORA: Mieszkanie jest w pełni wyposażone i przystosowane pod najem krótkoterminowy, łącznie z ekipą sprzątającą. Posiada swój profil na portalu booking.com, gdzie znajduje się ponad 30 opinii od turystów ze średnią oceną 9,5. A sama lokalizacja oceniana jest na 9,9 z najlepiej ocenianą plażą w Dziwnowie! Przez ostatnie kilka lat zapracowało na bazę stałych klientów, którzy co rok wracają tu na swój urlop. Mieszkanie w szczycie sezonu generuje miesięcznie zysk na poziomie 16 000 zł i ma 100 % obłożenie. Poza sezonem było wykorzystywane w celach prywatnych. Ale im częściej będzie dostępne, tym większy cash flow wygeneruje. NIERUCHOMOŚĆ: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 30 m2 składa się z: - aneksu kuchennego wyposażonego w zmywarkę, lodówkę, piekarnik, indukcję, - części dziennej ze stołem jadalnianym i rozkładaną sofą z funkcją spania, - części sypialnianej oddzielonej ozdobnymi lamelami, - łazienki z pralką i prysznicem. Z salonu wyjście na duży niespełna 7 m2 balkon z miejscem na leżaki, stół i krzesła, który zaprasza na słoneczne śniadania, szum fal i widok na morze. Do mieszkania przynależy również miejsce postojowe w hali garażowej dodatkowo płatne 90 tys. - zakup obligatoryjny. MEDIA i OPŁATY: Ogrzewanie i ciepła woda z osiedlowej kotłowni gazowej. Czynsz administracyjny w wysokości zaledwie 250 zł. OSIEDLE: Mieszkanie znajduje się w jednym z trzech budynków apartamentowo- mieszkalnych powstałych w 2018 roku na zamkniętym osiedlu GARDENIA SEASIDE. Pomysłodawcą projektu jest firma A&&M Agnieszka i Maciej Kaczorowscy, a głównym wykonawcą firma Skanska. Cechy szczególne to komfort i wygoda uwzględniający częstą eksploatację, dzięki dużej przestrzeni na klatkach schodowych i w halach garażowych oraz wysokiej jakości materiałom budowlanym (granitowe posadzki, aluminiowe okna, na balkonach wbudowane rolety antywłamaniowe, deska kompozytowa i szklane balustrady). Budynki są monitorowane, z windami i trzema halami garażowymi. Na osiedlu jest też plac zabaw dla maluszków. LOKALIZACJA: Osiedle jest wyjątkowe ze względu na położenie dosłownie przy wydmie, która zaczyna się 20 metrów od klatki schodowej. Poza tym to jedyne miejsce w Dziwnowie, które nie zawiera pasa zieleni pomiędzy zabudowaniami, a plażą. Dlatego cieszy się tak dużym zainteresowaniem turystów. Osiedle znajduje się w Dziwnowie Dolnym, z którego mamy: - ok. 400/500 m do Zalewu Kamieńskiego, Parku, Przystani Żeglarskiej, - ok. 650 m do Promenady - ok. 1,3 km do Morskiego Centrum Nauki - ok. 2,6 km do Parku Miniatur i Kolejek tuż za Mostem Zwodzonym, - ok. 3 km do ujścia cieśniny Dziwna z Punktem Widokowym Po drodze liczne sklepy, restauracje, place zabaw, parki i markety. Dziwnów jest też świetną bazą wypadową na inne pobliskie plaże i atrakcje turystyczne zarówno na wschód, jak i zachód. DLACZEGO WARTO KUPIĆ TĘ NIERUCHOMOŚĆ? Jest to inwestycyjna perełka. Lokata kapitału, która pozwoli bezpiecznie zarabiać w oczekiwaniu na wzrost wartości nieruchomości w czasie. Jeżeli masz kapitał, chcesz zainwestować i oczekujesz pasywnego dochodu, ta oferta jest idealna dla Ciebie! Do zobaczenia na prezentacji :) Agnieszka Goca (+48) 793 048 448 Ostoja Nieruchomości