zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
OBIEKT na WYNAJEM
OBIEKT na WYNAJEM

OBIEKT na WYNAJEM

Ustowo,

8 000 | 1237 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 361413

Oferujemy na wynajem budynek magazynowy o powierzchni całkowitej 1237,42m2 położony na działce o powierzchni 1888m2. Nieruchomość znajduje się przy głównej drodze w Ustowie (powiat policki, gmina Kołbaskowo) zaledwie 2 kilometry od Centrum Handlowego Auchan i około 8 kilometrów od centrum Szczecina. W pobliżu nieruchomości znajduje się droga krajowa nr 31 stanowiąca połączenie z autostradą A6. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zarówno zabudowa wielorodzinna jak i budynki komercyjne (np. stacja benzynowa, warsztaty samochodowe czy też restauracja). Działka od strony ulicy ogrodzona jest stalowym płotem na betonowej podmurówce zaś na tyłach działki znajduje się ogromny i utwardzony płytami betonowymi parking, na którym można spokojnie zaparkować kilkanaście samochodów. Sam budynek wykonany jest z cegły i jest dwukondygnacyjny. Powierzchnia użytkowa parteru to 662,86m2 zaś powierzchnia użytkowa poddasza użytkowego to 574,56m2. Na parterze znajdują się trzy osobne pomieszczenia (każde z dużą stalową bramą wjazdową na większe samochody). Dwa z tych pomieszczeń są bliźniacze i mają po około 100m2 zaś trzecie pomieszczenie ma ponad 400m2 i jest to jedna, otwarta przestrzeń. Okna drewniane plus jedno okno PCV (z kratami). Ściany zewnętrzne nieotynkowane zaś ściany wewnętrzne częściowo otynkowane i pokryte farbą. Schody wewnętrzne na poddasze drewniane. Poddasze to jedna otwarta przestrzeń. Rynny i rury spustowe z blachy stalowej, ocynkowanej. Dach budynku dwuspadowy pokryty papą. W budynku znajduje się instalacja elektryczna oraz wentylacyjna; ogrzewanie z pieca - tzw. kozy. Działka na której stoi budynek - uzbrojona jest dodatkowo w instalację wodną oraz kanalizacyjną. Przy samej działce znajduje się instalacja gazowa. Cena za wynajem całego budynku to 8000 zł netto miesięcznie (parter 6000 zł netto plus poddasze 2000 zł netto). Oferta godna polecenia ze względu potencjał nieruchomości czyli dość dużą powierzchnię użytkową budynku komercyjnego usytuowanego na bardzo dużej i utwardzonej działce !!! Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości !!!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecin, Gumieńce

512 000 | 94 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 361409

Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 94,4 m2 (powierzchnia użytkowa 78,8 m2), usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku z 2004 r. w dzielnicy Gumieńce. Do mieszkania przynależy również garaż o powierzchni 19,1 m2, który jest już w cenie nieruchomości. Nieruchomość składa się z 2 poziomów. Na powierzchnię I poziomu składają się: przestronny pokój dzienny połączony z hallem (ok. 31 m2), z którego jest wyjście na balkon o powierzchni ok. 5 m2, kuchni (ok. 12 m2) oraz łazienki z WC (4,3 m2). Na poziomie II znajdują się dwie sypialnie (8,6 m2 oraz 10,2 m2), łazienki (2,7 m2), garderoby (ok. 5 m2) oraz hallu (4,1 m2). Mieszkanie w stanie bardzo dobrym. W pokoju dziennym: na podłodze znajduje się deska barlinecka (jesion), kominek z rozprowadzeniem ciepła do górnej części nieruchomości, wykończony marmurem, ściany gładzone i malowane. W kuchni: na podłodze korek, ściany częściowo gładzone i malowane, częściowo pokryte chropowatą strukturą, częściowo płytkami typu gres, meble w zabudowie kuchennej, lodówka, zmywarka, płyta grzewcza gazowa, piekarnik elektryczny oraz okap. W łazience na poziomie I: na podłodze gres, na ścianach glazura, wanna; łazienka na poziomie II: na podłodze gres, na ścianach glazura, kabina prysznicowa. W jednej z sypialni, znajdujących się na górze jest przejście do garderoby, na ścianach częściowo tapeta, a częściowo ściany gładzone i malowane, podłogi klepka z jesionu. Kolejna sypialnia posiada ciekawie zaaranżowane biurko, równające się ze skosem, co sprawia, że przestrzeń przy oknie jest w pełni wykorzystana, na podłodze klepka z jesionu, ściany gładzone i malowane. Czynsz to ok. 370 zł przy 2 osobach zameldowanych (w tym FR - 100 zł, pozostała kwota zawiera ryczałt na zimną wodę, kanalizację, opłaty za odpady komunalne oraz garaż). Budynek to niski blok z 2004 roku, ocieplony. W najbliższym czasie przewidziana jest wymiana elewacji budynku na nową, remont balkonów, odświeżenie klatki oraz ocieplenie garażów podziemnych (wszystko zawarte w cenie FR). Świetna lokalizacja. W okolicy sklepy, dyskonty, szkoły, węzły komunikacyjne prowadzące do Centrum oraz liczne miejsca do rekreacji. Szczególnie polecamy ze względu na standard! Zapraszamy na prezentacje!

OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Ustowo,

1 300 000 | 1237 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 361414

Oferujemy na sprzedaż budynek magazynowy o powierzchni całkowitej 1237,42m2 położony na działce o powierzchni 1888m2. Nieruchomość znajduje się przy głównej drodze w Ustowie (powiat policki, gmina Kołbaskowo) zaledwie 2 kilometry od Centrum Handlowego Auchan i około 8 kilometrów od centrum Szczecina. W pobliżu nieruchomości znajduje się droga krajowa nr 31 stanowiąca połączenie z autostradą A6. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zarówno zabudowa wielorodzinna jak i budynki komercyjne (np. stacja benzynowa, warsztaty samochodowe czy też restauracja). Działka od strony ulicy ogrodzona jest stalowym płotem na betonowej podmurówce zaś na tyłach działki znajduje się ogromny i utwardzony płytami betonowymi parking, na którym można spokojnie zaparkować kilkanaście samochodów. Sam budynek wykonany jest z cegły i jest dwukondygnacyjny. Powierzchnia użytkowa parteru to 662,86m2 zaś powierzchnia użytkowa poddasza użytkowego to 574,56m2. Na parterze znajdują się trzy osobne pomieszczenia (każde z dużą stalową bramą wjazdową na większe samochody). Dwa z tych pomieszczeń są bliźniacze i mają po około 100m2 zaś trzecie pomieszczenie ma ponad 400m2 i jest to jedna, otwarta przestrzeń. Okna drewniane plus jedno okno PCV (z kratami). Ściany zewnętrzne nieotynkowane zaś ściany wewnętrzne częściowo otynkowane i pokryte farbą. Schody wewnętrzne na poddasze drewniane. Poddasze to jedna otwarta przestrzeń. Rynny i rury spustowe z blachy stalowej, ocynkowanej. Dach budynku dwuspadowy pokryty papą. W budynku znajduje się instalacja elektryczna oraz wentylacyjna; ogrzewanie z pieca - tzw. kozy. Działka na której stoi budynek - uzbrojona jest dodatkowo w instalację wodną oraz kanalizacyjną. Przy samej działce znajduje się instalacja gazowa. Oferta godna polecenia ze względu potencjał nieruchomości czyli dość dużą powierzchnię użytkową budynku komercyjnego usytuowanego na bardzo dużej i utwardzonej działce !!! Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości !!!