zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale na wynajem

sortuj
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Szczecin, Warszewo

3 800 | 85 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 418917

Do wynajęcia atrakcyjny, nowoczesny lokal z ogródkiem, położony na parterze reprezentacyjnego budynku z 2020 roku z windą, zlokalizowanego osiedlu Galaktyka w dzielnicy Warszewo. Lokal ma powierzchnię 85 m2 i składa się z: - POKOJU (39 m2) z aneksem kuchennym, otwartego również na korytarz - na podłodze wysokiej klasy płytki gresowe (w kilku miejscach zainstalowano tzw. floorboxy - ukryte podłogowe puszki z gniazdami elektrycznymi i internetowymi), aneks kuchenny wyposażony w standardzie biurowym, obecnie pełni funkcję części socjalnej w biurze, - DWÓCH POKOI (15 m2 oraz 12,5 m2) - mogących pełnić rolę odrębnych gabinetów bądź pomieszczeń rekreacyjnych lub magazynowych, - ŁAZIENKI (6,5 m2) - nowocześnie zaaranżowanej, w neutralnej kolorystyce - z kabiną prysznicową z odpływem liniowym oraz toalety, - KORYTARZA (ok. 9 m2) - szerokiego na tyle, by swobodnie zmieścić szafy na akta zachowując komfortowe przejście do pomieszczeń, dodatkowo wnękę naprzeciwko wejścia do apartamentu zabudowano pojemną szafą w zabudowie (z lewą częścią głębszą niż standardowa), - POMIESZCZENIA GOSPODARCZEGO (ok. 3 m2) - obecnie pełniącego funkcję magazynu (archiwum). W tym pomieszczeniu dodatkowo znajdują się przyłącza do pralki (dopływ + odpływ). W całym mieszkaniu ściany gładzone i malowane - o neutralnej kolorystyce. We wszystkich pokojach duże okna PCV do samej podłogi z elektrycznymi roletami antywłamaniowymi), dodatkowo z każdego z pomieszczeń jest wyjście na prywatny, przynależny do lokalu OGRÓD. Drzwi antywłamaniowe. Widoczne na zdjęciach meble i wyposażenie do wykorzystania przez Najemcę - w cenie najmu (jest to opcjonalne). DODATKOWE OPŁATY: czynsz do wspólnoty - 380 PLN (zawiera m.in. koszty eksploatacji, wywóz odpadów komunalnych i fundusz remontowy), koszty ogrzewania - obecnie ok. 250 PLN (SEC), zużycie wody i odprowadzanie ścieków - obecnie ok. 250-300 PLN (latem należy zakładać lekko większą kwotę ze względu na zużycie wody do ogródka), dodatkowo energia elektryczna (według zużycia). Możliwe przejęcie również obecnej umowy z dostawcą internetu (prędkość 300/30, miesięcznie ok. 75 PLN - w razie braku zainteresowania umowa zostanie wypowiedziana). Wymagana kaucja. Do budynku doprowadzono kabel internetowy - światłowód (Play i inni dostawcy). Przed budynkiem duża ilość miejsc parkingowych ogólnodostępnych. Wskaźniki rocznego zapotrzebowania dla ocenianego lokalu: - wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową: EU = 67,11 KWh/(m2 rok), - wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową: EK = 90,44 KWh/(m2 rok), - wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną: EP = 84,53 KWh/(m2 rok), - udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową: Uoze = 0,00%, - jednostkowa wielkość emisji dwutlenku węgla: Eco2 = 0,03257 t CO2/(m2 rok).

LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Szczecin, Centrum

3 500 | 70 m2
nr oferty: 418172

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy znajdujący się na 1 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w sercu Szczecina - blisko Deptaku Bogusława. Na powierzchnię ok. 70 m2 składają się: dwa pomieszczenia biurowe i sala konferencyjna - dodatkowo zaplecze socjalne, toaleta oraz korytarz (do wspólnego korzystania z innym najemcą). Pomieszczenie biurowe doświetlone światłem dziennym oraz oświetleniem rastrowym. Rozprowadzono sieć komputerową, sieć telefoniczną, sieć alarmową. Do budynku podłączono światłowód. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W budynku nowoczesna winda (możliwość dostępu windą bezpośrednio do lokalu!) , bardzo elegancka i reprezentacyjna klatka schodowa. Przed budynkiem miejsca parkingowe ogólnodostępne, przy budynku znajdują się również dostępne miejsca parkingowe - istnieje możliwość ich wynajęcia za dodatkową miesięczną opłatą. Opłaty eksploatacyjne: prąd, woda, śmieci, ogrzewanie (miejskie - SEC) - płatne dodatkowo przez Najemcę. Poza opłatami eksploatacyjnymi Najemca płacił będzie Wynajmującemu opłatę za konserwację, utrzymanie w czystości i należytym stanie części wspólnych budynku, fundusz remontowy (ryczałtowa kwota ok. 100 złotych za ten lokal brutto). Dodatkowo, z racji korzystania z korytarza i części socjalnej z innym najemcą (ok. 60 m2 części wspólnych), czynsz za części wspólne w wysokości połowy bazowej stawki, tj. 25 PLN netto za 1m2. Podany czynsz jest kwotą netto - należy do niego doliczyć podatek VAT. Kaucja do uzgodnienia z wynajmującym (wymagana w wysokości dwumiesięcznego czynszu najmu brutto). Polecamy ze względu na atrakcyjną lokalizację oraz doskonałą wizualizację, bliskość Deptaku Bogusława. W budynku prestiżowi najemcy - doskonałe sąsiedztwo. Możliwość umieszczenia logo na elewacji budynku (bez dodatkowych opłat). Aktualnie w budynku dostępne są inne powierzchnie (dwa biura po ok. 60 m2 na wyższych kondygnacjach oraz większe, ok. 120 m2, na 3 piętrze). UWAGA - powierzchnia dostępna od stycznia 2024 roku.

LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Szczecin, Centrum

3 150 | 63 m2
nr oferty: 418169

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy znajdujący się na 2 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w sercu Szczecina - blisko Deptaku Bogusława. Na powierzchnię ok. 63 m2 składają się: jedno duże pomieszczenie biurowe, zaplecze socjalne, toaleta oraz korytarz. Pomieszczenie biurowe doświetlone światłem dziennym oraz oświetleniem rastrowym. Na podłodze wykładzina, w korytarzu i pomieszczeniu socjalnym kafle. Toaleta w glazurze i terakocie. Rozprowadzono sieć komputerową, sieć telefoniczną, sieć alarmową. Do budynku podłączono światłowód. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W budynku nowoczesna winda, bardzo elegancka i reprezentacyjna klatka schodowa. Przed budynkiem miejsca parkingowe ogólnodostępne, przy budynku znajdują się również dostępne miejsca parkingowe - istnieje możliwość ich wynajęcia za dodatkową miesięczną opłatą. Opłaty eksploatacyjne: prąd, woda, śmieci, ogrzewanie (miejskie - SEC) - płatne dodatkowo przez Najemcę. Poza opłatami eksploatacyjnymi Najemca płacił będzie Wynajmującemu opłatę za konserwację, utrzymanie w czystości i należytym stanie części wspólnych budynku, fundusz remontowy (ryczałtowa kwota ok. 80-85 złotych za ten lokal brutto). Podany czynsz jest kwotą netto - należy do niego doliczyć podatek VAT. Kaucja do uzgodnienia z wynajmującym (wymagana w wysokości dwumiesięcznego czynszu najmu brutto). Polecamy ze względu na atrakcyjną lokalizację oraz doskonałą wizualizację, bliskość Deptaku Bogusława. W budynku prestiżowi najemcy - doskonałe sąsiedztwo. Możliwość umieszczenia logo na elewacji budynku (bez dodatkowych opłat). Aktualnie w budynku dostępne są inne powierzchnie (biuro zbliżone do tego, na 4 piętrze oraz większe, ok. 120 m2, na 3 piętrze).