działka na wynajem - Mierzyn

numer oferty: 349055

Cena: 2 500

Symbol SWO
349055
Typ nieruchomości
DZIAŁKA
Cena cena w innych walutach
2 500 PLN
Cena za m2
3 PLN
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Mierzyn
Pow. działki
950 m2
Kształt działki
NIEREGULARNY
Rodzaj działki
USŁUGOWA
Droga dojazdowa
GŁÓWNA DROGA
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA / KOSTKA
Energia elektryczna
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Źródło wody
WODA MIEJSKA

DZIAŁKA MIERZYN UL. LUBIESZYŃSKA 950 M2-WYNAJEM.

Proponujemy do wynajmu działkę o powierzchni 950 m2 zlokalizowaną w Mierzynie ,gm. Dobra, powiat policki, rej. ul. Lubieszyńskiej.
Teren może być przeznaczony na różnego rodzaju działalność handlową, produkcyjną, logistyczną z uwagi na bardzo dobre położenie w bliskiej odległości od ruchliwej ul.Lubieszyńskiej ( kierunek na przejście graniczne). W otoczeniu obiekty usługowe, handlowe.
Działka jest ogrodzona płotem z siatki z bramą wjazdową. Teren zniwelowany. Został doprowadzony prąd- skrzynka ZK przy granicy działki.
Sąsiednie działki mają podłączoną wodę. W drodze główniej zlokalizowana jest sieć kanalizacji sanitarnej , gazowej, wodociągowej i elektroenergetycznej. Do działki dojazd z drogi asfaltowej, drogą utwardzoną. Na działce znajdują się 2-wa kontenery oraz wiata, do wykorzystania przez zainteresowanego wynajmem terenu.
Proponowana cena do rozmów.
Zapraszam do współpracy.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o ofertę